Katarzyna K

Katarzyna K

 • Przedmioty: Język angielski , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Chemia - Gimnazjum
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), 1 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie
 • Zajęcia prowadzę: Bydgoszcz , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem studentką drugiego roku medycyny. Pracowałam rok jako korepetytor języka angielskiego w Olsztynie oraz pół roku jako korepetytor języka angielskiego w Bydgoszczy, mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Byłam drużynową harcerską. Pracowałam 4 sezony jako wychowawca na obozach wakacyjnych w Bałdach Piec k. Olsztyna. Udzielam korepetycji na poziomie gimnazjalnym i szkoły podstawowej. Uczniów przyjmuję w swoim mieszkaniu na Bartodziejach. Cena wynosi 20 zł za godzinę zegarową. Najchętniej pracuję popołudniami, ale godziny lekcji są do ustalenia. Lekcje możliwe także w weekendy. Po więcej informacji zapraszam telefonicznie lub przez SMS.

Przedmioty: Język angielski · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Chemia · - Gimnazjum
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  rok pracy jako korepetytor w Olsztynie, dojeżdżając do uczniów w wieku szkoły podstawowej,
  rok pracy jako korepetytor w Bydgoszczy, uczniowie przyjeżdżali do mnie,
  wychowawca kolonijny na obozie dla dzieci i młodzieży koło Olsztyna przez 6 sezonów wakacyjnych z rzędu,
  kelnerka w firmie Perkoz, koło Olsztyna,
  kelnerka w restauracji Zielarnia w Olsztynku, koło Olsztyna,

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą cierpliwą, dlatego nawet oporni uczniowie nie stanowią dla mnie problemu. Najbardziej cenię w dzieciach ich pasję i chęć nauki oraz energiczność i żywość. Imponuje mi to, że młodzi ludzie potrafią nauczyć się tak wiele!

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Aby znaleźć korepetytora najprościej jest rozpocząć poszukiwania od internetu. Dobrze jest znaleźć osobę z jakimkolwiek doświadczeniem w branży nauczania prywatnego, taką, która nie ceni się zbyt wysoko (gdyż nie zawsze duża stawka za korepetycje warunkuje ich wysoką jakość!).

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Najbardziej interesowałaby mnie cena za lekcję, czas trwania jednej lekcji oraz możliwe dostępne terminy. Ważne jest także doświadczenie jakim dysponuje korepetytor oraz umiejętność podejścia do ucznia. Byłabym także ciekawa metody pracy nauczyciela.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jakie ma Pan/Pani doświadczenie?
  Jakich metod używa Pan/Pani w pracy z uczniami?
  W jakiej cenie jest lekcja?
  W jakich terminach jest Pan/Pani dostępna?
  Jakie ma Pan/Pani podejście do ucznia?
  Jakimi materiałami Pan/Pani dysponuje?
  Jak długo uczy się Pan/Pani danego przedmiotu?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Czy na pewno uczeń potrzebuje korepetytora? Czy korepetycje powinny być regularne, czy jedynie dorywcze (w przypadkach większych problemów z nauką lub zaległości)? Czy poziom wiedzy korepetytora jest wystarczający do poziomu wiedzy ucznia? Czy uczeń będzie przykładał się do lekcji?

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, nawet w pracy indywidualnej, ponieważ jestem członkiem Związku Harcerstwa Polskiego od 8 lat. Byłam drużynową harcerską oraz przez 6 sezonów pracowałam na koloniach, więc podejście do dzieci i młodzieży mam we krwi. Do tego mam młodszą siostrę w wieku 7 lat, którą się zajmuję, dlatego kontakt z dziećmi mam naprawdę dobry.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jakich metod używa Pani do pracy z dziećmi? W zależności od ucznia mogę pracować na różne sposoby. Z niektórymi uczniami wspólnie odrabiamy prace domowe i przygotowujemy się do klasówek, z innymi skupiamy się na poszerzaniu słownictwa czy rozszerzaniu zakresu wiadomości, a z jeszcze innymi głównie rozmawiamy, żeby nauczyć się reagowania językowego i osłuchać z wymową słówek.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pewna 9-letnia dziewczynka, moja uczennica z poprzedniego roku pracy, zawsze przychodziła dwa razy w tygodniu i za każdym razem proponowałam jej herbatę. Wybierała zawsze swoją ulubioną, pomarańczową, której nigdy nie wypijała w trakcie zajęć, ponieważ była za bardzo zaabsorbowana lekcją. Któregoś dnia w podziękowaniu przyniosła mi dwie paczki takiej herbaty, śmiejąc się, że teraz nie będę tylko wąchać zapachu dochodzącego z jej kubka, ale przestanę marnować na nią saszetki :)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Praca korepetytora jest praktycznie rzecz biorąc pracą nauczyciela. Wymagane jest tu dobre podejście do dziecka i umiejętność wyjaśnienia spraw naukowych. Nie każdy taką umiejętność posiada, ale w przypadku studentów - dobrze jest to umieć! Dlatego jestem bardzo zadowolona, że wychowało mnie dwóch nauczycieli, którzy chyba przekazali mi ten dar :)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  W klasie maturalnej zaczęłam odkładać pieniądze na studia, postanowiłam więc, że postaram się sama zarabiać. Ciężko byłoby się uczyć i jednocześnie pracować, dlatego, wzorując się na tacie, który także dorabia na korepetycjach, postanowiłam połączyć pracę i naukę. Wstawiłam kilka ogłoszeń i tak to się zaczęło!

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Miałam uczennicę, która po bardzo długiej nieobecności w szkole, spowodowanej chorobą, wróciła na lekcje. Ze wszystkich przedmiotów, poza językiem angielskim radziła sobie świetnie. Rodzice postanowili zapisać ją na korepetycje i tak trafiła do mnie. W ciągu miesiąca pracy wyrównałyśmy jej poziom z resztą klasy (po półrocznej nieobecności w szkole) oraz udało nam się uzupełnić wszystkie sprawdziany i prace klasowe.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  W trakcie pracy w liceum chodziłam na 6 godzin języka angielskiego tygodniowo oraz pobierałam dodatkowe kursy z chemii. Obecnie mam 2 godziny lekcji angielskiego w tygodniu oraz 4 godziny chemii tygodniowo w ramach zajęć na moim kierunku na studiach medycznych.