Katarzyna G.

• Przedmioty: Mikroekonomia , Finanse , Ekonomia , Makroekonomia , Ekonometria - Szkoła Wyższa
  • Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Wykszałcenie: Wyższe, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Ekonomia)
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Praga-Południe, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km

Witam,
Jestem studentką studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam specjalizując się w Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych. Od ponad 2 lat prowadzę zajęcia z tego zakresu ze studentami na ww. uczelni.
Oferuję korepetycję w miłej, bezstresowej atmosferze, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z matematyką - zadzwoń, przyjadę i postaram się wszystko wytłumaczyć. Bezstresowo przygotuję do następnej lekcji, klasówki lub jednorazowo wytłumaczę niezrozumiałe zagadnienia.
Zależnie od możliwości i potrzeb dojeżdżam do klienta lub przyjmuję u siebie.
Zapraszam do współpracy

Przedmioty: Mikroekonomia · Finanse · Ekonomia · Makroekonomia · Ekonometria · - Szkoła Wyższa