Karolina Warchoł

Karolina W

  • Przedmioty: Język angielski , Język hiszpański - Szkoła Wyższa
  • Zajęcia prowadzę: Wrocław Stare Miasto, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
  • Wynagrodzenie: od 50 zł za godzinę
  • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
  • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
  • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
  • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Cześć! Jestem doświadczoną korepetytorką, wielką fanką nauki i nauczania języków. To moja pasja i wielka miłość, którą próbuję przekazać swoim uczniom podczas moich lekcji, czy też spotkań, bo dla mnie to także okazja do poznania niesamowitych ludzi, jakimi często są moi uczniowie. Moja praca daja mi ogromne szczęście i poczucie wyzwania. Moi nastolatkowie bardzo się cieszą z lekcji, podczas których mogą porozmawiać po angielsku o rzeczach, które ich naprawdę interesują. Dorosłych popycham w stronę większej płynności, motywując do niezaprzestawania wysiłków, bo na naukę nigdy nie jest za późno!

Czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce na temat lepszego uczenia się języków i nauczania ich i wdrażam techniki, metody i pomysły w życie. Jestem fanką wykorzystywania nowoczesnej technologii w uczeniu się i nauczaniu języków i mogę wyszkolić cię lub twojego podopiecznego do używania tych narzędzi, większej efektywności uczenia się i samodzielności.

Języka angielskiego uczyłam się od przedszkola, ale najszybciej rozwinęłam się w szkole językowej, po czym poszłam do szkoły dwujęzycznej, gdzie nie było lekko, ale to mnie tylko jeszcze mocniej zmotywowało by spróbować znaleźć najlepszy i najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i poprawienie niedopracowanych elementów mojego angielskiego. Na studiach poznałam język(i) od technicznej strony i, co było dla mnie szokiem, pokochałam to równie mocno, co używanie języka dla samej radości używania języka! Wymowa jest dla mnie bardzo ważnym elementem, a gramatyka, choć zdecydowanie jest jednym z najnudniejszych elementów uczenia się języka, może być przekazana w nieco inny sposób, mniej inwazyjny dla tych, co mdleją na widok zdania w Past Perfect.

Jestem poliglotką. Mówię bardzo dobrze po niemiecku, a do niedawna szlifowałam swój hiszpański w Barcelonie, gdzie również nauczyłam się języka regionalnego - katalońskiego - na poziomie podstawowym, co zwykle wystarcza by wywołać w nowo spotkanych Katalończykach radość.

Przedmioty: Język angielski · Język hiszpański · - Szkoła Wyższa