Karina K.

Karina K.

 • Przedmioty: Język angielski , Język niemiecki , Język polski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język niemiecki , Język polski - Gimnazjum
  Język angielski , Język niemiecki - Szkoła Wyższa
  Język niemiecki , Język polski , Łacina , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (filologia germańska, filologia szwedzka)
 • Zajęcia prowadzę: Poznań Strzeszyn, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 35 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość

Jestem studentką 3 roku filologii szwedzkiej, ukonczylam rowniez studia licencjackie na filologii germanskiej. Posiadam ponad piecioletnie doświdczenie w udzielaniu korepetycji z języków obcych (niemiecki, angielski, szwedzki) zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Przygotowywałam uczniów do matury oraz egzaminów gimnazjalnych. Zapewniam własne materiały dydaktyczne oraz miłą atmosferę podczas zajęć. Oferuję korepetycje na różnych poziomach zaawansowania oraz konwersacje.

Przedmioty: Język angielski · Język niemiecki · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język niemiecki · Język polski · - Gimnazjum
Język angielski · Język niemiecki · - Szkoła Wyższa
Język niemiecki · Język polski · Łacina · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kurs szwedzkiego dla poczatkujacych, pomoc przy pisaniu krotkich i dlugich form wypowiedzi oraz korekta prac z jezyka niemieckiego i angielskiego, tlumaczenie stron internetowych na jezyk szwedzki i niemiecki, zajecia z jezyka angielskiego dla kilkulatkow (nauka przez zabawe).

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy lubie roznorodnosc, gdyz czasami jest to jedynie pomoc przy odrabianiu zadan domowych lub zrozumieniu pewnych zagadnien gramatycznych, czasami nauka przez zabawe, czy intensywny kurs jezyka od podstaw. Wedug mnie zaleta tej pracy jest rowniez kontakt z roznymi ludzmi, od ktorych takze mozna sie czegos nauczyc. Jednym z najmilszych aspektow jest natomiast obserwowanie postepow i sukcesow swoich uczniow :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Radzilabym zwrocic uwage przede wszystkim na wyksztalcenie kierunkowe oraz doswiadczenie w udzielaniu korepetycji, gdyz nie kazda osoba, ktora ma wiedze na dany temat, potrafi ja dobrze przekazac. Duze doswiadczenie daje informacje o tym, ze korepetytor sprawdza sie w swoim fachu, a takze czerpie z tego satysfakcje, jesli zajmuje sie tym przez dlugi okres czasu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jakie ma Pan/i wyksztalcenie?
  Jak dlugo zajmuje sie Pan/i udzielaniem korepetycji?
  Osoby w jakim wieku uczyl/a Pan/i do tej pory? (glownie dzieci, doroslych?)
  Dlaczego zdecydowal/a sie Pan/i udzielac korepetycje?
  Czy czerpie Pan/i stysfakcje ze swojej pracy?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Na pewno na poczatku powinien sie zastanowic czy ta forma nauki jest dla niego, czy nie lepiej zamiast korepetycji zapisac sie na jakis kurs jezykowy. Powinien rowniez przemyslec czego oczekuje od zajec, jaki jest cel, ktory chce osiagnac i ile czasu na to przewiduje, co pozwoli ustalic intensywnosc kursu i czestotliwosc spotkan.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Mam duze doswiadczenie w udzielaniu korepetycji zarowno dzieciom, mlodziezy, jak i doroslym. Ucze jezykow obcych na roznych poziomach zaawansowania, poniewaz posiadam odpowiednie wyksztalcenie w tym kierunku i odpowiednia znajomosc swojego fachu. Czerpie satysfakcje ze swojej pracy, co przeklada sie z pewnosci na jakosc zajec oraz dobra atmosfere. Jestem bardzo zaangazowana i zalezy mi na sukcesach moich uczniow.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jak dlugo udziela Pani korepetycji? Od ponad 5 lat.
  Kogo Pani glownie uczyla do tej pory? Ludzi w naprawde roznych wieku, najmlodsza uczennica miala 4 lata, a najstarszy uczen 65 lat. Byly to osoby o roznej znajomosci jezykow, a takze roznej motywacji do ich nauki.
  Czy byla Pani kiedykolwiek w Szwecji, Niemczech... (w krajach, ktorych jezykow ucze)? Tak, przez rok studiowalam i pracowalam w Szwecji, a takze czesto przebywalam i nabal przebywam w Niemczech, gdzie mam wielu przyjaciol i przez to utrzymuje staly kontakt z jezykami, ktorych ucze.
  Czy jest jakies slowko, ktorego Pani nie zna? ;) Oczywiscie, ze tak, poniewaz jezyka uczymy sie cale zycie i nawet w naszym jezyku ojczystym jest wiele takich slow, o ktorych nie mamy (jeszcze) pojecia.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Korepetytor/ka nie ma za zadania zrobienia czegos za Ciebie, wlozenia Ci do glowy gotowej wiedzy, a jedynie POMOC w dojsciu do tej wiedzy czy jej usystematzowaniu. Oferuje on/a swoje doswiadczenie w nauce i swoje pomysly na latwiejsze przyswajanie wiedzy.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Bylo dla mnie oczywiste, ze studiujac dwa kierunki filologiczne i znajac 3 (obecnie juz 4) jezyki obce, bede chciala swoja wiedze jak najszybciej wykorzystac w praktyce. Wydaje mi sie, ze znam dobre sposoby na nauke jezykow i wlasnie dlatego przychodzi mi to z latwoscia, dlatego chcialam przekazac ta wiedze dalej i ulatwic innym zmagania z jezykami obcymi. Nie ukrywam, ze na podjecie takiej pracy mial wplyw rowniez fakt, ze jest ona dosc elastyczna, co daje sie polaczyc ze studiami, ktore dopiero koncze.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Caly czas doksztalcam sie pod wzgedem merytorycznym, t.j. doskonale swoje zdolnosci jezykowe poprzez dalsze studia oraz samodzielna nauke. Zalezy mi rowniez by byc coraz lepsza korepetytorka, dlatego czytam duzo na temat motywowania do nauki oraz technik przekazywania wiedzy i prowadzenia zajec.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Jezyk niemiecki/angielski - 30 zl/60 min (na miejscu), 35 zl/60 min (z dojazdem)
  Jezyk szwedzki - 35 zl/60 min (na miejscu), 40-45 zl/60 min (z dojazdem, w zaleznosci, jak daleko musze dojechac)
  Mozliwe sa rowniez zajecia 1,5-godzinne lub nawet 2-godzinne z krotka przerwa lub przerwami, ktore nie wliczaja sie do czasu zajec

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Doradzilabym takiej osobie przede wszystkim by zastanowila sie czy to profesja na pewno dla niej, jakie ma wobec niej oczekiwania oraz co moze z siebie dac. Jesli zdecyduje sie, by udzielac korepetycji, powinna byc swiadoma, ze wiaze sie to z odpowiedzialnoscia i poswieceniem. Polecam by wypracowala sobie swoja metodyke nauczania oraz schemat dnia. Niezbednikiem jest kalendarz, gdzie zapisywane sa wszelkie terminy, gdyz zajecia czasami wypadaja z przyczyn losowych (choroba, nagly wyjazd) lub sa przekladane, a z kalendarzem latwo pozostac na biezaco. Dobrym pomyslem jest rowniez zalozenie teczki czy zeszytu dla kazdego ucznia, gdzie wpisuje sie jego postepy, przerobiony material, zadane prace domowe itd.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Jedna z moich najmocniejszych stron jest cierpliwosc, co nie onacza jednak, ze nie ma ona konca ;) i ze dane zadanie lub zagadnienie powtarzamy w nieskonczonosc. Wymagam duzo od siebie, ale takze od innych, dlatego chce widziec u ucznia zaangazowanie i chec pracy, do czego oczywiscie staram sie motywowac na rozne sposoby.