Kamil B.

Kamil B.

 • Przedmioty: Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Matematyka , Statystyka - Szkoła Wyższa
  Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski (matematyka) i WSP ZNP (pedagogika)
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Białołęka, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 120 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Przewagą pomocy indywidualnej zawsze będzie maksymalne skupienie się na uczniu. Każdy wie, że dobry kontakt czyni naukę przyjemniejszą i skuteczniejszą. Korepetytor przy pomocy precyzyjnie dobranych zadań pozna sposób myślenia ucznia, jego wady oraz jego zalety. Dokładnie namierzy to czego uczeń nie rozumie i w cierpliwy, spokojny sposób wytłumaczy to co jest dla ucznia niejasne. Dodatkową zaletą jest stworzenie wyjątkowego kontaktu, dzięki któremu obdarzony zaufaniem nauczyciel pozna dobrze ucznia i będzie mógł dostosować nauczanie specjalnie dla niego.

W mojej pracy nie zdarzyło się jeszcze, bym nauczał dwie osoby tak samo nawet jeśli miały opanować identyczny materiał. Każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia, które ulepszam z każdą kolejną godziną spędzoną z uczniem. Poznaję go, to co lubi, to czego nie lubi, jego zainteresowania i w oparciu o tę wiedzę dobieram dla niego program nauczania. Praca na zajęciach wzbogacona o regularne prace domowe oraz kontakt poza zajęciami (np. przez skype’a lub facebooka w sytuacji, gdy uczeń nagle ma problem) sprawia, że moi uczniowie umieją wybrany materiał, zaliczają egzaminy, klasówki i osiągają pożądane wyniki.

Przygotowuję do matury podstawowej, rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu w szóstej klasie oraz wielu egzaminów na studiach z matematyki (analiza, algebra, rachunek prawdopodobieństwa) i statystyki (statystyka matematyczna i opisowa). Douczam również z wybranych działów i tematów. Posługuję się płynnie językiem angielskim, więc przygotowuję również uczniów do matury międzynarodowej oraz studentów z zagranicznych uniwersytetów.

Moje doświadczenie:
- magister matematyki stosowanej ze specjalnością statystyka na Uniwersytecie Warszawskim (dzięki studiom zdobyłem niezbędną wiedzę merytoryczną oraz zrozumiałem zasady panujące w matematyce);
- licencjat pedagogiki na Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP (zdobyłem solidne podstawy pracy i nauczania innych osób; poznałem również skuteczne metody, na których praktykę przeznaczyłem wiele godzin);
- kilkanaście kursów z zakresu psychologii, motywacji, komunikacji oraz nauczania odbytych w ramach studiów lub płatnych kursów (dzięki, którym wzbogaciłem swój warsztat umiejętności pracy z uczniem, a lekcje zyskały dodatkową jakość);
- ponad 7 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji;
- ponad 4000 godzin spędzonych z uczniami;
- pracowałem z około 180-oma uczniami na wszystkich poziomach zaawansowania: studenci, licealiści, gimnazjaliści oraz uczniowie ze szkół podstawowych - przy większości z nich współpraca miała charakter długoterminowy;
- 93% uczniów, z którymi podjąłem dłuższą współpracę (co najmniej dwa miesiące) zrealizowało swoje cele – zdało egzamin lub klasówkę (41% nie tylko zrealizowało cele, ale również osiągnęło więcej niż oczekiwało);

W przypadku pojedynczego spotkania cena wynosi 120 zł za godzinę zegarową. Stawkę można negocjować – w zależności od liczby godzin, spotkań, osób, miejsca spotkania (u mnie, u ucznia lub w innym miejscu) i wielu innych czynników cena ulega obniżeniu. W przypadku dwóch uczniów jednocześnie cena wynosi po 60 zł od osoby, a przy trzech uczniach po 40 zł.

W Warszawie preferuję dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo, Żoliborz, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Wola, Ochota, Śródmieście, Mokotów. Zachęcam jednak do dzwonienia również z innych dzielnic, bo możemy znaleźć miejsce do nauki znajdujące się w innym punkcie niż nasze domy, a wygodnym dla każdego z nas, np. duże centra handlowe lub restauracje, które prawie zawsze sprawdzają się wyśmienicie :-)

Korepetycjami zajmuję się w pełni profesjonalnie. Prowadzę działalność gospodarczą i w razie potrzeby mogę wystawić fakturę.

Zadzwoń na 513-154-666 lub napisz maila na kamil.bochacz@gmail.com. Porozmawiamy i zobaczymy co mogę dla Ciebie zrobić :-)

UWAGA: Nie pomagam w trakcie egzaminów przy pomocy wszelkich
środków porozumiewania się na odległość. Proszę nie dzwonić w tej sprawie.

Przedmioty: Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Matematyka · Statystyka · - Szkoła Wyższa
Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Momenty, w których uczniowie odkrywają, że coś co sprawiało im trudność jest łatwe, zaczynają to rozumieć i idą do przodu. Chwila przekroczenia swojego dotychczasowego poziomu i awans na wyższy poziom umiejętności jest tym co powinno sprawiać radość każdemu prawdziwemu nauczycielowi.