Justyna F

Justyna F

 • Przedmioty: Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet w Białymstoku ()
 • Zajęcia prowadzę: Białystok Mickiewicza, Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 10 km
 • Wynagrodzenie: od 50 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem magistrem matematyki, mam uprawnienia pedagogiczne oraz duże doświadczenie w uczeniu. Jestem cierpliwa, wyrozumiała, sumienna. Efektywnie wykorzystuję czas przeznaczony na korepetycje co daje szybkie efekty. Łatwo znajduję wspólny język z uczniami. Potrafię dobrze motywować do nauki.

Przedmioty: Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy najbardziej lubię obserwować postępy moich podopiecznych. Nie ma nic przyjemniejszego dla nauczyciela jak widok zadowolonego ucznia, który umie coraz więcej i sam odczuwa satysfakcję z tego powodu.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobom szukającym korepetytora radzę wybierać przede wszystkim wśród osób przez kogoś poleconych. Jeżeli jednak decydujemy się na osobę z ogłoszenia to dobrze żeby taki korepetytor miał doświadczenie w uczeniu lub miał przygotowanie pedagogiczne. Wtedy zminimalizujemy prawdopodobieństwo sytuacji, w której zatrudnimy osobę liczącą na łatwe pieniądze bez wysiłku. Bo przecież najważniejsze, żeby były efekty.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Warto zapytać czy potencjalna osoba mająca udzielać korepetycji lubi to co robi, jeżeli tak, to dlaczego. Skąd pomysł aby udzielać korepetycji? Gdzie lub w jaki sposób nauczył się danej dziedziny nauki? Jeżeli rodzic chce sprawdzić umiejętności korepetytora powinien zapytać też czy może uczestniczyć w pierwszej lekcji.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim powinien przemyśleć czy osoba, którą chce zatrudnić nie wyrządzi więcej szkody niż pożytku. W dziedzinie wiedzy jaką jest matematyka nie ma kompromisów, rozwiązanie jest tylko jedno. Osoba chcąca nauczyć kogoś sama powinna bardzo dobrze znać materiał, którego chce nauczyć. Podsumowując, warto upewnić się jakie wykształcenie i doświadczenie posiada korepetytor.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Udzielam korepetycji w atrakcyjnych cenach, zawsze z dojazdem do ucznia co jest wygodne dla ucznia, który nie musi tracić czasu na dojazdy. Mam odpowiednie kwalifikacje do nauczania i doświadczenie.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej zadawane pytanie to: Ile powinna trwać jednorazowa lekcja, aby uczeń jak najwięcej się nauczył? Oczywiście jest to sprawa indywidualna. Jednak zważając na ilość materiału na poszczególnych etapach kształcenia uważam, że:
  uczniowi szkoły podstawowej wystarcza jedna godzina tygodniowo do dwóch godzin.
  Uczniowi gimnazjum czy szkoły średniej zalecałabym jedną lekcję półtoragodzinną raz w tygodniu lub dwugodzinną.
  Z doświadczenia wiem, że taka ilość czasu poświęcona na naukę przynosi najlepsze efekty.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Kiedyś zgłosiła się do mnie dziewczyna, która przez długi czas chorowała i zaczęła mieć wiele zaległości (nie tylko z matematyki, ale też chemii i fizyki) . Postanowiła zacząć je nadrabiać przychodząc do mnie na lekcje matematyki. Na pierwszej z lekcji nauczyłam ją co to są proporcje. Metoda ta tak jej się spodobała, że zaczęła jej używać wszędzie gdzie to możliwe. Następnym razem kiedy u mnie była, mówiła, że już nadrobiła większość materiału z chemii i fizyki ponieważ tam też mogła wykorzystać swoją ulubioną matematyczną metodę bez konieczności "wkuwania" wzorów na pamięć. Co ciekawe zapunktowała u nauczyciela chemii za logiczne podejście do stężeń procentowych ;)

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Nie jest to zwyczajna praca. Jest to misja, sposób na życie. Każdy uczeń pozostaje w pamięci nauczyciela. Tym bardziej, jeżeli można z nim pracować indywidualnie. Takie lekcje pozwalają odkryć piękno nauki, jak również pozbyć się wszelkich uprzedzeń do danego przedmiotu. Dzięki korepetycjom, uczeń może nabrać pewności siebie w danej dziedzinie. Może również odkrywać matematykę inną niż szkolną, która może okazać się bardziej przystępna i zrozumiała.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od zawsze lubiłam pracę z ludźmi. Kiedyś zostałam poproszona aby udzielić korepetycji, ponieważ dobrze radziłam sobie z matematyką. Już po pierwszej lekcji zauważyłam, że pomagając w ten sposób innym sama również zostaję naładowana pozytywną energią. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez nauczania.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Ponieważ chcę być profesjonalna nieustannie kształcę się oraz interesuję się nowoczesnymi metodami nauczania. Chcę aby lekcje prowadzone przeze mnie były efektywne oraz interesujące dla ucznia. W miarę możliwości uczęszczam na konferencje dotyczące nauczania. Praca z moimi uczniami daje mi najwięcej cennej wiedzy o tym jak uczyć aby nauczyć.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik może ulec zmianie w przypadku regularnych lekcji dłuższych niż 1 godzina jednorazowo. W razie wątpliwości proszę dzwonić na numer telefonu podany w kontakcie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Najważniejsza w pracy korepetytora jest wiedza. Przed rozpoczęciem udzielania korepetycji warto jest nadrobić zaległości w przedmiocie, którego chcemy uczyć. Ważna jest również chęć do pracy, ponieważ trzeba się przygotowywać przed każdą lekcją, zwłaszcza na początku.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest cierpliwość i zaangażowanie. W czasie korepetycji czasem trzeba po raz kolejny w danym dniu tłumaczyć to samo kolejnej osobie, wtedy ważne jest aby być cierpliwym. Uczeń szybko zauważa zniecierpliwienie, albo negatywne czy obojętne nastawienie. Atmosfera podczas lekcji jest bardzo ważna, pozwala lepiej skupić się na nauce i otworzyć na kreatywne myślenie.