Joanna Sasim

Joanna S

 • Przedmioty: Język angielski , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe,
 • Zajęcia prowadzę: Szczecin , Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 50 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

(***) UDAŁO SIĘ! Korepetycje z dojazdem. Podjąłeś pierwszy rok, aby w końcu przestać się bać matematyki. Nieważne czy jesteś rodzicem który szuka pomocy dla swojego dziecka, czy uczniem który potrzebuje pomocy w szkole. Dobrze trafiłeś.

Wiem, że matematyka nie jest łatwa, że nie każdy ma umysł ścisły i jest w niej orłem. Ale wiem również, że często to strach przed tym przedmiotem i nieodpowiedni nauczyciel są najczęściej źródłem problemów.

Tak nie musi być.

Wystarczy mi zaufać, aby osiągnąć swoje określone cele, nieważne ,czy jest to poprawka, test gimnazjalny, matura czy chcesz po prostu poprawić swoją ocenę lub chcesz przygotować się do olimpiady. Razem damy radę i przezwyciężymy stres przed przedmiotami ścisłymi.

Dlaczego warto?

- Pracujemy z celami. Aby osiągnąć sukces ustalimy cel do którego dążymy, tak, abyś był zmotywowany i nawet po zakończeniu zajęć, abyś chciał uczyć się matematyki samodzielnie.

- Prowadzę zajęcia w komfortowych warunkach u Ciebie w domu.

- Znam wszystkie standardy egzaminacyjne i program nauczania.

- Jestem wymagająca. Na każdej lekcji jest test lub kartkówka z przyswojonego materiału.

- Nie uczę w sposób standardowy jak nauczyciel w szkole, to nie działa.

- Lekcje dostosowuje do ucznia.

Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.

Czy wiesz, że 90% uczniów, którzy uczęszczają na korepetycje lepiej radzą sobie z egzaminami, mają lepsze oceny, niż ich rówieśnicy, którzy tego nie robią? Na egzaminie liczą się szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi. JA ZWRACAM!

Możesz BEZ PROBLEMU ZDAĆ KAŻDY EGZAMIN I POPRAWIĆ SWOJE OCENY! POKAŻĘ CI JAK ZDAWAĆ ŻEBY ZDAĆ PERFEKCYJNIE!

Problemy z matematyką bardzo często nie leżą w uczniach, ale niestety w nauczycielach, Nauczyciele mają wyrobiony od kilkunastu lat schemat nauczania, który dla obecnych uczniów jest już niestety nieskuteczny…

Matematyka jest moją pasją, nie zanudzę Cię na śmierć i udowodnię Ci ile satysfakcji możesz mieć kiedy samodzielnie rozwiążesz zadanie, a co za tym idzie, wzmacniasz swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości!

Abyś miał pewność, że wiem o czym mówię prowadzę również na terenie Polski szkoły matematyki i moich klientów i uczniów pewnie przelicza się już na tysiące.

Mogę napisać również w tym miejscu, że miałam setki uczniów, jestem najskuteczniejsza, najlepsza i tak dalej. Mogłabym, ale najpier porozmawiajmy. Mnie interesuje skuteczność pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES.

Zadzwoń, napisz wiadomość:
(***)

Doświadczenie:
Posiadam ponad 7 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki.

Przedmioty: Język angielski · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Zajęcia z szpitalu psychiatrycznym z grupa ponad 17 uczestników. Przeprowadzonych w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej. Zajęcia wymagały spełnienia szeregu formalności i indywidualnego podejścia do każdego z uczesników. Kurs zakończył się pełnym powodzeniem, dostałam propozycję prowadzenia zajęć na kolejne 12 miesięcy.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uczucie, że mogę pomagać innym zarówno tym którzy maj umysły ścisłe i ogromne problemy z matematyka jak i również osobom które chca podszkolić swój język angielski. Wiem, że często przyczyniam się do poprawienia zdolności, ale również na pewność siebie, co przeradza się na większe powodzenia w życiu prywatnym.