Joanna L

Joanna L

 • Przedmioty: Historia i społeczeństwo , Język niemiecki , Chemia , Fizyka , Geografia , Matematyka , Język polski - Szkoła Podstawowa
  Historia , Język niemiecki , Biologia , Chemia , Fizyka , Geografia , Matematyka , Język polski - Gimnazjum
  Chemia , Fizyka i astronomia , Geografia , Język niemiecki , Język polski , Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Zielonogórski
 • Zajęcia prowadzę: Nowe Miasteczko , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem osobą młodą,studiuje pedagogikę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pracuję jako nauczyciel. Przygotowuję uczniów do konkursów, olimpiad, testów i innych zaliczeń, szczególnie z matematyki,fizyki,geografii,chemii,niemieckiego. Chętnie wytłumaczę bądź przygotuje do matury z języka niemieckiego, polskiego czy z matematyki. Zależy od zakresu. Również pomogę w odrabianiu lekcji. Udzielam korepetycji od pięciu lat. Stawka jest określana indywidualnie, tzn jest zależna od poziomu nauki, od ilości godzin, materiału, czy ewentualnego dojazdu do ucznia. Stosuje wiele metod pracy, różne formy. Staram się wytłumaczyć w sposób prosty, łatwy i aż do momentu żeby uczeń zrozumiał. Efekty pracy sprawdzam krótkimi kartkówkami.

Pozdrawiam :) Zadzwoń a na pewno się dogadamy ;) (***)

Mój numer kontaktowy : (***) .

Przedmioty: Historia i społeczeństwo · Język niemiecki · Chemia · Fizyka · Geografia · Matematyka · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Historia · Język niemiecki · Biologia · Chemia · Fizyka · Geografia · Matematyka · Język polski · - Gimnazjum
Chemia · Fizyka i astronomia · Geografia · Język niemiecki · Język polski · Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Przygotowanie do sprawdzianu z matematyki w klasie II gimnazjum , Tłumaczenie dokumentu niemieckiego na język polski, Nauka języka niemieckiego w mowie w sposób komunikatywny osobę dorosłą, Nauka fizyki i chemii na poziomie gimnazjum, nauka gry na flecie prostym na poziomie szkoły podstawowej.Przygotowanie na sprawdzian z chemii na poziomie rozszerzonym w liceum.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Uwielbiam obserwować jak mój uczeń robi postępy w nauce i są widoczne pozytywne efekty, które zachęcają mnie do dalszego działania. Uwielbiam tłumaczyć na różne sposoby i gdy te osoby są mi szczerze wdzięczne za pomoc, bardzo lubię kontakt z ludźmi , jestem osobą towarzyską i otwartą , a przede wszystkim lubię wyzwania i uparcie dążę do celu.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłabym żeby szukać osoby która, uczy na różne sposoby. Każdy uczeń jest inny , każdy ma inne wymagania i inny poziom , a także ważne jest to że jeden sposób tłumaczenia niekoniecznie musi się spodobać danemu uczniowi, trzeba próbować na wszelkie inne różne sposoby. Nigdy nie poddawać się i trzeba zachęcać do nauki. Ważna jest wiedza jaką posiada korepetytor, ale najważniejsze jest to żeby umiał ją przekazać i żeby był w dobrej przyjacielskiej relacji z uczniem. Oczywiście nie zapominając o wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Rodzice często mają takie podejście że jak "moje dziecko nigdy nie umiało i nie nauczy się matematyki" to jest nieprawdą. Bardzo wiele zależy od klimatu w szkole, od relacji dziecka z nauczycielem, ale też od sposobu tłumaczenia i ogólnego spostrzegania nauczyciela. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia !! :)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Na pewno musi wiedzieć jakie chciałby osiągnąć efekty, co wymaga od korepetytora, którego chce zatrudnić. Dobrze jest kiedy dany klient wie jaki poziom on posiada bądź jaki poziom osiąga jego dziecko. Również istotną rolę odgrywa ilość spotkań i w jakim czasie (np. 2 h) i czy budżet rodziny na to pozwala.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem młoda, aktywna mam bardzo dużo różnych pomysłów i sposobów. Jestem odważna, zaradna i uparcie dążę do celu. Pomimo wieku jestem osobą doświadczoną. Już na poziomie szkoły podstawowej pomagałam koleżankom i kolegom w lekcjach w szkole :) Jestem wybitną uczennicą, czasami aż za ambitną :) Wytyczam sobie cele i je osiągam. Uczniom przekazuje wiedzę, ale też fakt że oni nie uczą się dla rodziców, nauczycieli czy kogokolwiek, tylko dla siebie. Co oni wyniosą w życiu to będzie tylko dla nich , nikt im tego nie zabierze :)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Skąd ma pani taką cierpliwość i wytrwałość ?? - Nie lubię relacji nerwowych, dlatego ich unikam, staram się zawsze załagodzić sytuację. Lubię to co robię, bo widzę w tym korzyści, nie chodzi mi o materialne ale o korzyści dla ucznia który wynosi wiele z zajęć.
  Skąd w pani ten potencjał do nauki ?? - Zawsze marzyłam żeby uczyć, dlatego między innymi studiuję edukację i chce uczyć dzieci. Zawsze mówiłam sobie że będę taką nauczycielką w relacjach partnerskich, ponieważ nigdy nie lubiłam nauczycieli którzy szczycili się swoim tytułem i wiedzą ale niczym poza tym, bo nie potrafili tej wiedzy przekazać ani zachęcić do swojego przedmiotu. Wszystko co osiągnęłam w życiu jest tylko dzięki moim chęciom i zaangażowaniu.
  Jest Pani taka młoda a tak Pani jest dorosłą już osobą z czego to wynika? - Tak to prawda, miałam ciężkie dzieciństwo i to ono mnie zmusiło do walki w życiu. Wiele przeszłam w życiu pomimo swojego wieku, dlatego musiałam szybko dojrzeć i dorosnąć. Mogłam liczyć tylko na siebie. To do czego doszłam w życiu zawdzięczam swojej wewnętrznej sile i chęciom.