magda c.

magda c.

 • Przedmioty: Język francuski - Szkoła Wyższa
  Język francuski - Native speaker
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Sorbonne Paris 3 - Paryż
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Praga-Południe, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 60 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

Bonjour Jestem lektorką od ponad 15 lat. Studia skończyłam w Paryżu. Ucząc tego języka posługuję się zarówno metodami klasycznymi, jak i własną -multimedialną, która pozwala na oswojenie się z gramatyką oraz przyswojenie bogatego słownictwa z wielu dziedzin poruszając się po Paryżu, robiąc zakupy w najelegantszych butikach, jedząc w znanych restauracjach i zwiedzając najciekawsze muzea. En avant

Przedmioty: Język francuski · - Szkoła Wyższa
Język francuski · - Native speaker

4 referencji - ocena 4/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Profesjonalny korepetytor z języka francuskiego. Wysoki poziom merytoryczny i pedagogiczny. Uczyłem się u tej Pani ponad 2 lata z dobrymi rezultatami. Duży zakres słownictwa i erudycji. Polecam szczególnie osobom ambitnym i zainteresowanym francuska kulturą. Poziom nauczania bliski native speakerowi."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Profesjonalny korepetytor z języka francuskiego. Wysoki poziom merytoryczny i pedagogiczny. Uczyłem się u tej Pani ponad 2 lata z dobrymi rezultatami. Duży zakres słownictwa i erudycji. Polecam szczególnie osobom ambitnym i zainteresowanym francuska kulturą. Poziom nauczania bliski native speakerowi."

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Bardzo efektywny lektor, pracujący z różnymi materiałami dostosowujący się do potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzone są ciekawie z wykorzystaniem biezącej prasy francuskiej, materiałów internetowych oraz gramatyki. Polecam tego lektora!"

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "korzysta z różnych metod i żródeł( książki nie tylko podręczniki , artykuły, programy internetowe, ćwiczenia) elastyczna, zajęcia róznorodne, trochę konwersacji, trochę gramatyki trochę słownictwa Polecam Panią Magdę - pracuję z nia od pół roku "

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Polecam zajęcia z Panią Magdą. Nie ograniczają się one jedynie do "surowej" nauki języka, ale również do nauki kultury francuskiej i nie tylko. Energiczny nauczyciel, który lubi to, co robi;) Szczerze polecam ;). "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  pracuję zarówno w domu oraz dojeżdżam do uczniów w promieniu 10 km od Gocławia. Współpracuję również ze szkołami językowymi / In Company mobilne centrum szkoleń językowych, Cornell Centrum Szkoleń, Europa Języków ...które zlecają mi zajęcia w różnych firmach. Uczę m.innymi w Deutsche Banku, Polskim Komitecie Olimpijskim...Leroy Merlin, Pierre Fabre, Moore Stephens, Deloitte..
  Od dwóch lat współpracuję stale z Future Centre oraz Empikiem
  Udzielam również lekcji prywatnych

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  kontakt z uczniem, ciekawa lekcja, szybkie postępy, miłą atmosferę. Ponieważ każdą lekcję dostosowuję do potrzeb ucznia a także wprowadzam dużo różnych pomocy takich jak filmy, programy telewizyjne, artykuły z prasy francuskiej, opowiadania znanych pisarzy z tego kręgu językowego oraz dla wyluzowania - opowiadania "Małego Mikołajka", komiksy Herge "Tintin et Milou"..każda godzina spędzona z uczniem daje mi satysfakcję, że wykorzystaliśmy ją na maxa.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Z pewnością osoba ta chciałaby wiedzieć jak prowadzę zajęcia, jakich używam metod, w jaki sposób jestem w stanie zmotywować ucznia jeśli często wyjeżdża na konferencje lub spotkania zawodowe i zdarzają mu się przerwy w nauce, jak dostosowuję się do jego zainteresowań czy też pasji życiowych. W czasie zajęć rozmawiamy zarówno o polityce, ekonomii, uprawianych przez daną osobę sportach, zainteresowaniach teatralnych, muzycznych, nowościach literackich..

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Jak dostosowuję się do wymogów ucznia, ponieważ do każdej osoby należy podejść indywidualnie.Jedni uczniowie wolą metody tradycyjne, inni wręcz przeciwnie np.nie potrzebują jedynie wzbogacić język mówiony bo jeżdżą na konferencje lub biorą udział w spotkaniach biznesowych i muszą swobodnie porozumiewać się w tym języku

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  przestudiować moje cv zawodowe, przeprowadzić rozmowę w czasie której dowie się o metodach, które używam, jakie mam podejście do ucznia/ czy używam jednej metody czy kilku, jak wzbogacam zajęcia/Bo oprócz podręczników, które proponuję, używam programy opracowane przez francuski kanał telewizyjny TV5monde,pisma popularno- naukowe jak "Science et Vie" lub "Paris Match" dzięki któremu można przyswoić sobie język ogólny./ Czy i jak.dostosowuję się do wymogów ucznia, czy jestem elastyczna godzinowo..

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Ucząc francuskiego korzystam nie tylko z metod dostępnych na rynku polskim ale również z własnej metody multimedialnej, której celem jest nie tylko przyswojenie wyjątkowo bogatego słownictwa z wielu dziedzin codziennego życia, jak i opanowanie podstaw gramatyki, ale pozwalającej również na oswojenie tego materiału poprzez „wślizgnięcie” się w skórę paryżanina czy rodowitego Francuza i poruszanie się po tym mieście niczym jeden z milionów jego mieszkańców.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  W jaki sposób mam zamiar uczyć ich francuskiego. W jaki sposób będę dostosowywać się do ich potrzeb i wymagań, czy jestem skłonna dostosować się do tych potrzeb proponując inną metodę, wprowadzając teksty na tematy które ich interesują lub intensywne uczenie się gramatyki na wybrane przez nich zagadnienia.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Miałam pewnego ucznia, który tak bardzo był zapracowany, że za każdym razem prosił :pani Magdo tylko nie róbmy ćwiczeń z gramatyki, bo nie będę w stanie zapamiętać" Uczyliśmy się więc metodą, którą dziecko uczy się języka kiedy jest malutkie czyli rozmowami, grami,oglądając krótkie filmy.Ale, w ten sposób nie osiągnął wyższego stopnia znajomości francuskiego...
  Innym razem uczeń, po kilku miesiącach bardzo intensywnej nauki poprosił żebyśmy studiowali karty dań z eleganckich francuskich restauracjach w których bywał zapraszany po każdym dniu intensywnych rozmów biznesowych. Chciał poznać dobrze karty dań oraz wina, które do nich się podaje bo wychodził ze słusznego założenia, że nie ma lepszej metody na zawieranie umów jak znanie upodobań kulturowych danego kraju. Uczyliśmy się również wielu anegdot żeby mógł również rozbawić francuskich kolegów bo przecież po ciężkim dniu pracy uwielbiają zjeść dobrą kolację i dobrze przy tym bawić się. Udało się!!!

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Oglądam systematycznie francuskie kanały telewizyjne, czytam tygodniki między.innymi "Paris-Match", "Le Figaro Magazine", korzystam z biblioteki Instytutu Francuskiego wypożyczając klasykę filmową oraz nowości literackie jak również najnowsze filmy, które można oglądać przez internet.
  Czytam francuskie nowości literackie