Anna

Anna

 • Przedmioty: Chemia , Fizyka , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Chemia , Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Fizyka , Matematyka , Mechanika - Szkoła Wyższa
  Fizyka i astronomia , Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Jagielloński (Fizyka medyczna)
 • Zajęcia prowadzę: Andrychów , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 35 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje


Tradycyjny kontakt ("twarzą w twarz") _*wyłącznie w Andrychowie*_. Osoby z pozostałych miejscowości zapraszam do kontaktu _online_ :-)

Staram się podchodzić indywidualnie do każdej osoby, a tłumaczenie często podparte jest schematami, ilustracjami, a nawet przedmiotami codziennego użytku! Wszystko, aby najbardziej przybliżyć nauczany przedmiot!
..................................................................................................................................................................................................
Cennik:
* Spotkanie dla 1 osoby...........39 zł/45min, 50zł/60min,
* Spotkanie grupa 2 osób........35 zł/60min/os.
* Spotkanie grupa 3 osób........25 zł/60min/os.

Przewiduję rabaty w postaci karnetów!
..................................................................................................................................................................................................

Przedmioty: Chemia · Fizyka · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Chemia · Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Fizyka · Matematyka · Mechanika · - Szkoła Wyższa
Fizyka i astronomia · Matematyka · - Liceum

4 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Polecam serdecznie Panią Anię bardzo cierpliwa i dokładna, zawsze przygotowana na lekcje, to bardzo kompetentny korepetytor. Bardzo dobra współpraca,posiada dar przekazywania wiedzy, szybki kontakt. Naprawdę szczerze polecam!"

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Polecam serdecznie Panią Anię bardzo cierpliwa i dokładna, zawsze przygotowana na lekcje, to bardzo kompetentny korepetytor. Bardzo dobra współpraca,posiada dar przekazywania wiedzy, szybki kontakt. Naprawdę szczerze polecam!"

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Rozpoczęcie studiów technicznych z początku wydawało mi się dosyć problematyczne, ze względu na wysoki poziom fizyki i faktycznie już po pierwszym miesiącu nauki, widać było u mnie wyraźne braki i zaległości. Na szczęście na mojej drodze pojawiła się pani Anna, która cierpliwie, ze stoickim spokojem potrafiła mi wytłumaczyć wszystko w tak prosty i przystępny sposób, że zaliczenie pierwszego (najtrudniejszego) semestru było bardzo proste! Co więcej, okazało się, że fizyka wcale nie jest taka straszna! Wszystko to było możliwe dzięki ogromnej wiedzy pani Anny i umiejętnościom pedagogicznym, których mogłoby pozazdroscić wielu akademickich prowadzących! Ponieważ studiuje dziennie, czesto bywa tak, że bywam od rana do wieczora na uczelni, lecz mimo tego zawsze udaje mi się "upchnąć" spotkanie w takich godzinach, które mi odpowiadają! To bardzo duży plus! "

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "To był zdecydowanie dobry wybór! Z pomocą Pani Ani w dwa tygodnie opanowałam bardzo dużą część materiału.Czasu było mało, więc obie strony musiały przygotowywać się na bieżąco. Spotkania odbywały się zawsze punktualnie, w bardzo przyjemnej atmosferze ;) Jeśli chcecie opanować (i polubić) matematykę w sposób bezstresowy to naprawdę polecam takiego korepetytora!"

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Bardzo długo szukałam osoby, która umiałaby tak łatwo i dobrze przekazać mi wiedzę z zakresu fizyki, chemii i matematyki jak Ania, która zawsze stara się wytłumaczyć dlaczego, jak i skąd się coś bierze. Zadania z zakresu szkoły średniej to błahostka a akademickie są proste i przyjemne. Wielkim atutem Anii jest jej zaangażowanie i zapał. Naprawdę cieszę ją dobre wyniki swoich podopiecznych. Jest przemiłą osobą, godną polecenia każdemu kto ma problemy bądź chce poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie nauk ścisłych! "

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio rozwiązywałam zestawy zadań dla studentów różnych kierunków studiów technicznych obejmujące następujące działy: kinematyka, dynamika, hydrostatyka, elektrostatyka i magnetyzm. Poza tym regularnie udzielam korepetycji przygotowując swoich podopiecznych do testów kończących szkołe podstawową i gimnazjalną. Pomagam także w przygotowaniu sprawozdań z laboratoriów np. Pierwszej pracowni fizycznej.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej satysfakcjonującyą chwilą jest ten moment, kiedy uczeń, który na początku deklarował ze nic praktycznie nie umie nagle stwierdza, że "to przecież jest takie proste!". Wtedy pojawia się uśmiech na twarzy nas obojga:) ucznia bo zrozumiał i mojej bo udało mi się wytłumaczyć dany problem tak, aby uczeń go zrozumiał. Ja po prostu bardzo lubie takie wyzwania!

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poszukując korepetytora, kierowałabym się głównie poleceniem, choć z doświadczenia wiem, że nie każdy korepetytor potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Sprawdziłabym dokładnie jego referencje. Zapytała o możliwość "lekcji próbnej", a także tego czy mogłabym się przysłuchiwać jak ta lekcja przebiega, jednak w przypadku lekcji hospitowanej należy uwzględnić fakt, że uczeń może czuć sie mniej komfortowo;)