Agnieszka T

Język angielski - Szkoła Wyższa
    Język angielski - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Jagielloński
  • Zajęcia prowadzę: Ostrowiec Świętokrzyski , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km

Zapraszam na niezwykłą przygodę, jaką jest nauka języków.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Letni kurs języka angielskiego, prowadzenie letnich warsztatów językowych.
    Tłumaczenia medyczne z angielskiego wykonywane
    Korepetycje English in Medicine.
    Korepetycje dla poszukujących pracy za granicą.
    Tłumaczenia korespondencji handlowej z angielskiego.
    Przygotowywanie ofert handlowych w języku angielskim.

Cenię sobie ludzi, którzy mają zapał do nauki i ambicje, aby coś osiągnąć. Lubię patrzeć jak uczniowie nabywają dzięki moim lekcjom umiejętności językowe, jak z miesiąca na miesiąc mogą więcej napisać, zrozumieć, stworzyć. Lubię wyzwania, ciekawe zajęcia, lubię budzić zainteresowanie u moich uczniów. Lubię sama uczyć się czegoś nowego, poszerzać horyzonty swej wiedzy.

• Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Miałam wspaniałą nauczycielkę angielskiego w szkole średniej. To ona powiedziała mi, że mam zdolności językowe. I nie myliła się. Z łatwością uczyłam się angielskiego i niemieckiego. Ale zdolności to nie wszystko. Ważne jest by ktoś umiał rozbudzić drzemiący w człowieku talent. Moja nauczycielka to potrafiła. Miała zorganizowaną do perfekcji każdą lekcję. Nigdy się nie nudziłam na jej lekcjach. Staram się dogonić mój ideał.

• Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

Będąc klientem chciałabym znać poziom wykształcenia w danej profesji oraz doświadczenia.
    Ważne jest gdzie i jak zdobywalo się wiedzę, jakie stopnie się otrzymywało, na jaką ocenę obronilo się prace dyplomową, zdało egzamin końcowy.
    Poza tym liczy się również praktyka. Jakie kursy się prowadziło, na jakich poziomach, jakich uczniów się uczyło, czy miało się kontakt z żywym językiem.

• Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

Czy lubi pani to, co robi?
    Czy znajduje pani przyjemność w nauczaniu czy jest to tylko obowiązek?
    Czy jest pani kreatywna?
    Czy lubi pani nowości czy trzyma się utartych ścieżek?
    Jakie grupy wiekowe lubi pani uczyć?
    Czy podnosi pani stale swoje kwalifikacje?
    Czy ma pani bogate doświadczenie jeśli chodzi o nauczanie?

• Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

Przede wszystkim, czy naprawdę chce się czegoś nauczyć. Możliwości jest wiele. Uczę angielskiego ogólnego, biznesowego, prawniczego, medycznego. Potrafię dostosować program zajęć do potrzeb każdego klienta. Ważne, żeby klient wiedział, czego chce. Do czego potrzebny mu jezyk, jaka jest jego motywacja do nauki.

• Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

Uczyłam w jednej z prywatnych szkół angielskiego. Moja szkoła wygrała przetarg na naukę angielskiego w ramach Funduszu Europejskiego. Uczyłam grupę młodzieży która miała potem wyjechać za granicę do pracy. To były świetne miesiące. Uczyłam się od nich entuzjazmu. A na koniec zajęć po ostatnim egzaminie zaprosili mnie na imprezę. Bawilismy się do rana wiedząc ze to juz jest nasze ostatnie spotkanie. Nigdy ich nie zapomnę.