Alicja W.

Alicja W.

 • Przedmioty: Język francuski - Liceum
  Język francuski - Szkoła Wyższa
  Język francuski - Native speaker
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Mikołaja Kopernika ()
 • Zajęcia prowadzę: Toruń , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Zapraszam na dodatkowe lekcje z języka francuskiego dla osób, które chcą rozwijać się w tym wspaniałym języku na każdym poziomie zaawansowania. Jestem cierpliwa, obiecuję dobrą zabawę – a w tym naukę. Chętnie przygotuję do egzaminów, sprawdzianów oraz zapoznam jasno i prosto z gramatycznymi zawiłościami.
Posiadam wieloletnie doświadczenie, przygotowanie pedagogiczne oraz ukończone studia z filologii romańskiej.

Zapewniam dodatkowe materiały do nauki, gry i zabawy dla dzieci. Korzystam przede wszystkim z własnych materiałów, w tym multimedialnych.

Doświadczenie:
Indywidualne zajęcia z osobami w różnym wieku - od dzieci 4-letnich do osób starszych 60-letnich. Posiadam doświadczenie w nauczaniu w przedszkolu, gimnazjum oraz w szkole językowej.

Certyfikaty:
Dyplom ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Dyplom ukończenia studiów wyższych z Filologii Romańskiej.

Przedmioty: Język francuski · - Liceum
Język francuski · - Szkoła Wyższa
Język francuski · - Native speaker

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Od roku pracuję w jednej z najlepszych toruńskich szkół językowych z renomą. Mam styczność z uczniami w różnym wieku. Pracuję z uczniami w wieku gimnazjalnym, przygotowuję uczniów liceum do matury podstawowej i rozszerzonej. Prowadzę także zajęcia dla firm, w tym firm zajmujących się informatyką. Mam także zajęcia z Uniwersytetem III Wieku, czyli z uczniami w wieku 60+.
  Dodatkowo od wielu lat prowadzę indywidualne zajęcia, na których ćwiczę z uczniami wszystkie kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, konwersacje oraz umiejętność pisania w języku francuskim.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię różnorodność. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia - ponieważ każdy jest inny. Bardzo lubię dostrzegać, jak moi uczniowie się rozwijają wraz z kolejnymi etapami poznawania języka francuskiego. Najwspanialsze jest to, jak różnymi metodami należy pracować na lekcjach, aby uczniowie utrwalali sobie materiał.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Korepetytor powinien być przede wszystkim otwarty na nowe doświadczenia i ciągłe zgłębianie swojej wiedzy. Uważam, że ważne jest zwracanie uwagi na przygotowanie korepetytora do zajęć, ponieważ to odzwierciedla jego zaangażowanie w proces nauczania swojego ucznia.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć jakie wykształcenie oraz doświadczenie posiada osoba z którą planuję mieć lekcje. Ważne jest przede wszystkim doświadczenie z daną grupą wiekową - bo to wskazuje materiały, jakie posiada korepetytor dla danej grupy wiekowej.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim uczeń powinien zainteresować się w jakiej formie prowadzone są zajęcia. Dla mnie ważne byłoby również z jakich materiałów korzysta i w jaki sposób.
  Interesowałaby mnie również to, jakie kompetencje będą rozwijane na zajęciach i czy korepetytor jest w stanie dopasować się do wymagań ucznia.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi są profesjonalne, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Przeważnie na pierwszych zajęciach staram się zbadać potrzeby osoby którą mam przyjemność uczyć :) Na tej podstawie indywidualnie przygotowuję materiały dla ucznia i staram się prowadzić każde zajęcia właśnie z takim podejściem, nie tracąc dobrego humoru i oczywiście uśmiechu :)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Uważam, że w pracy korepetytora najważniejszy jest fundament wiedzy, jaki posiada. Ja staram się cały czas uczestniczyć w warsztatach, szkoleniach oraz wyjazdach do Francji. Bardzo ważny dla mnie jest kontakt z francuzami, aby móc poznawać "slag" obecnie funkcjonujący w tym kraju, bo na tym opieram konwersacje z uczniami.