Aleksandra C.

Aleksandra C

 • Przedmioty: Język angielski , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Matematyka - Gimnazjum
 • Doświadczenie: Brak
 • Wykszałcenie: Podstawowe,
 • Zajęcia prowadzę: Siedlce , Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Uważam, że każda osoba jest zdolna, tylko musi to w sobie odkryć. Wszystkiego da się nauczyć. Ja szczególnie upodobałam sobie język angielski. Uwielbiam uczyć innych i pomagać im w poszerzaniu wiedzy, albo po prostu radzeniu sobie z egzaminami.

Przedmioty: Język angielski · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Matematyka · - Gimnazjum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najfajniejszą rzeczą w korepetycjach jest to, że ucząc kogoś - sami się uczymy. Często też ktoś zadaje nam pytania, których sami sobie nigdy nie zadaliśmy, więc szukając odpowiedzi - zdobywamy jeszcze większą wiedzę :) Kolejną świetną rzeczą jest satysfakcja, że pomagasz komuś w zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu horyzontów oraz poprawianiu pracy mózgu. Kolejną rzeczą jest to, że powinniśmy się uczyć całe życie - możemy dzięki temu uniknąć Alzheimera! Ucząc kogoś, pomagasz tej osobie w stawaniu się lepszą i poprawiasz świat. Szczerze wierzę w tę ideę. No, albo przynajmniej pomagasz komuś zdać ;-) I to dobre! ;-)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukać osoby cierpliwej i życzliwej, która nie robi tego jedynie dla pieniędzy. W ogóle, jeśli ktoś pracuje tylko dla pieniędzy i nie robi czegoś z pasji, nie jest w tym tak dobry, jak mógłby. A to charakteryzuje dobrego nauczyciela, korepetytora, opiekunkę, czy kierownika - pasja, zamiłowanie. Pieniądze to tylko miły dodatek. To tylko środek do życia. I takich osób powinno się szukać: które mają pasję i serce do tego co robią.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem osobą cierpliwą, miłą, uprzejmą i jeśli chodzi o uczenie kogoś - spokojną i znowu, cierpliwą. Chcę uczyć innych dlatego, że to naprawdę lubię i dlatego, że lubię dzielić się wiedzą, pomagać innym. No, a poza tym to świetny sposób, żeby utrwalić, czy powtórzyć materiał. Nie myślę o tym jak o pracy, ale jak pasji. To mnie wyróżnia.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Kiedyś, jako dzieciak (taki jeszcze z podstawówki) udzielałam korepetycji. Oczywiście za darmo. Nie dlatego, że byłam tak kiepska. Po prostu dla mnie pieniądze się aż tak nie liczą. Ja po prostu kocham to robić. Kocham pomagać. To jest taki mój kierunek, mój ląd do którego zmierzam, jako kapitan mojego życia - pomoc innym w stawaniu się lepszymi ludźmi pod każdym względem: wiedza, zdrowie, szczęście. Ale do zdrowia i szczęścia potrzebna jest wiedza - a więc wszystko sprowadza się do jednego. Dlatego korepetycje. Uważam to za dobry start,

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Czytam dużo książek (tych poradnikowych, chociaż powieści też). Czytam również dużo artykułów, oglądam różne filmy, czytam blogi, szperam zarówno w Internecie, jak i w bibliotece. Uważam się za osobę oczytaną i kocham czytać. Ale również uwielbiam rozmawiać i debatować - i to są moje dwa źródła codziennie zdobywanej wiedzy: książki i rozmowy.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój "cennik" jest o tyle skomplikowany, że wyznaczyłam jakąś tam cenę, ale.. jeśli byłby dzieciak, którego za bardzo na korepetycje nie stać, a ma duże chęci i bardzo chce, pomimo wielu problemów w szkole - udzieliłabym ich nawet za 5 zł. To jest najbardziej skomplikowane w moim cenniku. Niby jest cena ogólna, do której aspiruję, ale są sytuacje, w którym bez zastanowienia bym ją zmniejszyła. Od razu.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Chciałabym to móc powiedzieć wszystkim: mentorom, nauczycielom, korepetytorom, kierownikom, mistrzom, guru i ludziom, którzy przekazują jakąś wiedzę, czy umiejętności innym: nie róbcie tego dla zasług, pieniędzy, prestiżu. Róbcie to z serca i dlatego, że to ważne. Dlatego, że to piękna idea. Dlatego, że razem tworzymy świat i im więcej wykształconych, inteligentnych ludzi - tym ten świat będzie lepszy.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest determinacja i wręcz bycie upartym jak osioł. Może nie kojarzy to się najlepiej - no bo kto by chciał pracować z taką osobą? Jednak ja uważam, że to świetna cecha. Jeśli wybiorę jakiś cel, to albo umrę, albo go zrealizuję - najlepiej jak umiem (na daną chwilę). Włożę cały mój czas i potencjał w ten cel, jakkolwiek mały, czy duży by był.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  To jest bardzo trudne pytanie. Chciałabym udoskonalić wszystko! Ale przede wszystkim prace z drugim człowiekiem. Korepetycje to taka fajna okazja: dużo od ciebie zależy, ale nie wszystko. Jednak do ciebie powinno należeć zmotywowanie ucznia do nauki, do poszerzania wiedzy, ty jesteś takim sterem - i to chciałabym udoskonalić do perfekcji, bo to ważna cecha: bycie sterem.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Co możesz obiecać? Mogę obiecać to, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby pomóc, zmotywować, doradzić. Żeby wesprzeć. Żeby nauczyć. Żeby wytłumaczyć. Po prostu tam będę i wysłucham. Przemyślę. Zrobię to z duszą. I podejdę do każdego indywidualnie. Bo każdy jest wyjątkowy - i nie ma co się tu oszukiwać. Nie ma jednej recepty: na każdego działa co innego.