Agnieszka L.

Agnieszka L.

 • Przedmioty: Język włoski - Liceum
  Język włoski - Szkoła Wyższa
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski (filologia włoska), Instytut Lingwistyki Stosowanej UW
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Bielany, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 55 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

CIAO!

Lubisz Włochy i chcesz lepiej poznać kulturę i język? Twoja praca wymaga znajomości włoskiego i chcesz się go nauczyć lub podszkolić? Potrzebujesz solidnego i rzetelnego przygotowania do egzaminu (CILS, CELI, Matura, Studia)?

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje indywidualne lub w grupie! Od wielu lat Włochy to moja pasja. Z tego względu ukończyłam FILOLOGIĘ WŁOSKĄ na Uniwersytecie Warszawskim oraz STUDIA PODYPLOMOWE w zakresie języka specjalistycznego (prawo, ekonomia, UE). Na swoim koncie mam także liczne wyjazdy do Włoch i współpracę z włoskimi partnerami biznesowymi. WYSTAWIAM FAKTURY.

Uwielbiam uczyć, a do lekcji przygotowuję się bardzo rzetelnie, traktując każdego Ucznia w sposób indywidualny. Posiadam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku, na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach korzystam z wielu dostępnych podręczników, materiałów własnych, filmów oraz nagrań. Stawiam przede wszystkim na mówienie i rozumienie, bo wiem, że na tym zależy Wam najbardziej. Unikam prowadzenia zajęć w sposób nudny i monotonny – chcę, żeby te zajęcia były przede wszystkim przyjemne i rozwijające. :)

Oferuję:
naukę indywidualnie lub w małych grupach,
włoski standardowy lub specjalistyczny,
przygotowanie do egzaminów,
konwersacje,
tłumaczenia.
Zajęcia prowadzę na Bielanach, w pobliżu granicy z Żoliborzem (blisko stacja metra Stare Bielany) ale mogę dojechać też do Ciebie.
Zapraszam na miłe zajęcia przy pysznej włoskiej kawie!

Przedmioty: Język włoski · - Liceum
Język włoski · - Szkoła Wyższa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Moja praca sprawia mi przyjemność. Dzielę się z innymi moją pasją, tłumaczę i pomagam zrozumieć różne zawiłości lingwistyczne. Miło mi gdy obserwuję postępy w nauce moich Uczniów i gdy mówią, że włoski to dla nich przyjemność. Poza tym moja praca wiąże się z częstymi podróżami do Włoch, a każda wizyta w tym pięknym kraju jest dla mnie niezwykle inspirująca i motywująca do dalszego rozwoju na każdej płaszczyźnie, nie tylko językowej. :)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Ważne, żeby znaleźć kogoś motywującego do nauki, kto poważnie podchodzi do swoich uczniów. Nauczanie to odpowiedzialne zadanie, dlatego nauczyciel powinien przede wszystkim posiadać wiedzę merytoryczną a także kompetencje interpersonalne. Ważne jest wykształcenie kierunkowe, bo tylko takie gwarantuje poprawność przekazywanych informacji. Ważna jest też otwartość i cierpliwość, umiejętność motywowania a nie zniechęcania do nauki.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Ważna byłaby dla mnie informacja o wykształceniu oraz o tym, czy nauczyciel ma styczność z "żywym" językiem. Ważne jest również podejście do ucznia, czy jest osobą otwartą i pomocną. Chciałabym również, żeby zajęcia rozbudzały we mnie jeszcze większą ciekawość i chęć poznawania kultury i ciekawostek językowo-kulturowych.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy często jeżdżę do Włoch, dlaczego wybrałam język włoski, co mi się najbardziej podoba we Włoszech, jakie mam doświadczenie z tym językiem, gdzie prowadzę zajęcia - to najczęściej zadawane pytania.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym, żeby klienci podchodzili poważnie do zajęć i szanowali mój czas. Często zdarza się, że ktoś notorycznie odwołuje lekcję na godzinę przed, co jest dość irytujące (oczywiście jestem wyrozumiała jeśli chodzi o zdarzenia losowe). Udzielanie lekcji jest dla kogoś pracą i jeżeli klient uważa, że można odwoływać lekcję, kiedy ma się na to ochotę, to nie jest to poważne traktowanie. Wtedy zdarza mi się rezygnować ;)