Agnieszka D

Agnieszka D

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski - Gimnazjum
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe,
 • Zajęcia prowadzę: Siemianowice Śląskie , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wykazuję się dużą dozą cierpliwości w zakresie objaśniania nowego obszaru zagadnień, będąc jednocześnie osobą wymagającą, gdyż wychodzę z założenia, iż rozwój ucznia jest możliwy poprzez odpowiednio wysokie zawieszenie poprzeczki, do której może sięgnąć z pomocą nauczyciela. Zajęcia kieruję do ambitnych uczniów chcących wzbogacić swój zakres słownictwa oraz rozwinąć umiejętności komunikacyjne. Dla uczniów klas trzecich gimnazjum proponuję lekcje przygotowujące do egzaminu.
Zapraszam licealistów, których powołaniem jest kariera lekarska na zajęcia z zakresu języka angielskiego medycznego. Cena za 60-minutową lekcję- 50 zł.
Materiały przygotowane przez nauczyciela na podstawie podręczników oraz ćwiczeń z zakresu gramatyki i słownictwa. Dodatkowo zajęcia są wspomagane ćwiczeniami internetowymi, a także tekstami/filmami/nagraniami udostępnianymi na portalach anglojęzycznych, w tym na serwisach informacyjnych.
Zajęcia z zakresu języka angielskiego medycznego oparte są na podręcznikach z tej dziedziny oraz słowniku medycznym Black's.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Zajęcia doskonalące umiejętności w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum, przygotowanie do egzaminu maturalnego. Głównym celem spotkań było rozwinięcie umiejętności ucznia, wykraczające poza materiał realizowany w szkole.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej sobie cenię możliwość posiadania pozytywnego wpływu na mojego ucznia, obserwację jak wzrasta zakres jego wiedzy i umiejętności. Niezwykle cieszą mnie wieści o tym, w jaki sposób uczeń wykorzystał pozyskane informacje czy to w sytuacjach życiowych lub na dalszym szczeblu edukacji.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jestem osobą cierpliwą i wymagającą, oczekującą od Ciebie ambitnego podejścia do zajęć, ponieważ naszym celem jest wzbogacenie Twojego słownictwa oraz doskonalenie umiejętności. Jeżeli chcesz wiedzieć i potrafić więcej, skontaktuj się ze mną.
  Jeżeli szukasz nauczyciela, który będzie odrabiał z Tobą zadania domowe i objaśniał błahostki z lekcji, gdyż jesteś osobą, która nie lubi się wysilać i koncentrować na wyzwaniach, poszukaj wsparcia u innej osoby.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Najistotniejszą kwestią dla klienta jest uzmysłowienie sobie celu, jaki chce osiągnąć, tak aby odpowiednio dobrać swojego nauczyciela. W zakresie korepetycji można wyróżnić trzy rodzaje celów: doskonalenie i rozwój (który osobiście preferuję), wyrównywanie zaległości spowodowanych chorobą lub niewystarczającymi umiejętnościami, przy jednoczesnym
  dużym poziomie zdyscyplinowania ucznia, który poprzez wysiłek i pracę jest w stanie dokonać bardzo dużego postępu (podobne zajęcia również mogą być prowadzone przeze mnie), wreszcie zajęcia wyręczające ucznia z pracy i wysiłku umysłowego, polegające na rozwiązywaniu za niego zadań domowych, przedstawianiu gotowców na sprawdziany i kartkówki (takim klientom mówię życzliwe, acz stanowcze: nie).

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Największą dumę odczuwam z zajęć, których odbiorcą była osoba w średnim wieku, która wcześniej nie miała styczności z językiem angielskim. Lekcje były olbrzymim wyzwaniem zarówno dla mnie, jak i dla ucznia, gdyż ich celem było przygotowanie go do egzaminu maturalnego w zaledwie półtora roku- zaczynając od zera! Z zadania wywiązaliśmy się znakomicie, egzamin ustny został zdany na 70, a pisemny na 50%. Udzielałam lekcje dla różnych pracowitych i ambitnych osób, które osiągały znaczące sukcesy, i które z przyjemnością wspominam, jednak zdanie matury po 18 miesiącach pracy, to wyczyn po prostu niezwykły.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Posługiwanie się językiem obcym wymaga bieżącego z nim kontaktu. Do lektury wybieram książki w języku angielskim, a także oglądam filmy w oryginale. Jako osoba interesująca się wydarzeniami na świecie, często zaglądam na strony BBC lub CNN.