Agata Anaszewicz

Agata A

 • Przedmioty: Język angielski , Geografia , Matematyka , Muzyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Geografia , Matematyka , Muzyka - Gimnazjum
  Geografia , Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Średnie (matura),
 • Zajęcia prowadzę: Poznań Wilda, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 35 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Witam,
jestem studentką Politechniki Poznańskiej oraz absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi ale też z młodzieżą z racji mojego wieku. Przygotowałam już wielu uczniów do wielu egzaminów, matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, ale także do egzaminu gimnazjalnego czy testu szóstoklasisty! Wszyscy uczniowie zdali z wysokimi wynikami! Serdecznie zapraszam, przedstawię wiedzę matematyczną w dobrej atmosferze i ze świetnym efektem! ;)

Przedmioty: Język angielski · Geografia · Matematyka · Muzyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Geografia · Matematyka · Muzyka · - Gimnazjum
Geografia · Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Do tej pory pracowałam z uczniami w różnym wieku. Pomogłam już kilku szóstoklasistom w napisaniu ich testu. Porównując test próbny z testem ostatecznym wyniki średnio wzrosły o około 15 punktów. Pomogłam również uczennicy gimnazjum, która pierwotnie była zagrożona z matematyki, po mojej "interwencji" zdała egzamin poprawkowy oraz egzamin gimnazjalny na 50%. W ostatnim roku również pomogłam dwojgu licealistów w przygotowaniu do matury podstawowej z matematyki.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W swojej pracy lubię współpracę z ludźmi, uwielbiam też kiedy widzę postępy moich uczniów oraz ich zadowolenie z pozytywnych wyników na egzaminach, testach czy zwykłych sprawdzianach i kartkówkach. Wspaniałe jest uczucie kiedy wiem, że komuś pomogłam i pomimo żmudnej pracy uczniów są oni zadowoleni i szczęśliwi z efektów kształcenia!

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Jeśli szukasz osoby takiej jak ja to mogę jedynie powiedzieć, że trafiłeś na osobę rzetelną, pracowitą i słowną. Chętnie pracuję z uczniami w różnym wieku. Mam do zaoferowania wiele ciekawych metod, aby przedstawić wiedzę i zachęcić uczniów do dalszego jej zgłębiania. Jestem osobą, która otwiera się tylko w dobrej i oferującej raczej niewiele stresu atmosferze i sama również taką oferuję podczas lekcji!

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Na pewno chciałabym wiedzieć czy jest to trudny zawód, czy jest to zajęcie praco- i czasochłonne oraz czy jest to mocno absorbujące. Poza tym istotne by to dla mnie było czy to jest jedyne zajęcie danego korepetytora, czy możliwa jest jeszcze jakaś praca lub nauka.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Takich pytań na pewno jest wiele! Od najbardziej podstawowych takich jak gdzie można takich osób szukać, skąd takie osoby mają wykształcenie i czy mają jakieś doświadczenie. Poza tym warto zapytać czy klienci są zadowoleni i czy mają jakieś osiągnięcia na swoim koncie po lekcjach u danego korepetytora ;)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Dobrym pytaniem jest co powinien przewidzieć klient zanim zatrudni osobę o mojej profesji. Wydaje mi się, że powinien wiedzieć czy dana osoba ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Powinien również wiedzieć skąd taka osoba posiada wiedzę i czy na pewno ją posiada ;) Istotne byłaby również cena i miejsce oferowanych zajęć.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się na tle pozostałych, ponieważ jestem młodą osobą więc wiem jak trafić do młodzieży. Pracowałam również ok. 3 lata z dziećmi i młodzieżą od 7 do 14 roku życia więc również wiem, jak sprawić by oferowana przeze mnie wiedza była atrakcyjna. Poza tym oferuję wiedzę z zakresu kilku przedmiotów- matematyka na każdym poziomie, geografia również na każdym poziomie. Oferuję również wiedzę z zakresu gry na pianinie i flecie poprzecznym oraz z zakresu kształcenia słuchu, gdyż jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Każdy klient chce mieć pewność, że oferowana usługa jest na najwyższym poziomie. Spotykam się więc z pytaniami odnośnie wykształcenia, np. gdzie obecnie się uczę. Pytają również dlaczego zdecydowałam się na udzielanie korepetycji oraz czy mam doświadczenie w pracy oraz ogólnie w pracy z daną grupą wiekową. Pytają też o te oczywiste rzeczy- kwotę za godzinę zajęć i miejsce spotkań lub możliwość dojazdu do ucznia.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Hm.. Takich historii na pewno znalazło by się wiele ; )) Jedną z nich jest na pewno ta, kiedy jedna z dziewczynek usilnie zmagała się bardzo długi czas z trudnym zadaniem i kiedy po rozwiązaniu zadania chciała z satysfakcją napić się herbaty cały napój wylała na owe zadanie i cała praca poszła na marne ;(

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Moja praca to praca z ludźmi nie zawsze jest to praca łatwa z racji tego, że każdy może mieć gorszy dzień i każdy może mieć tymczasowy kryzys. Nie znaczy to jednak, że należy się złościć i denerwować. Trzeba wtedy skupić się dwa razy bardziej i dołożyć jeszcze trochę cierpliwości do wykonywanego zajęcia. Poza tym jestem osobą ciągle się uczącą ( studentka Politechniki Poznańskiej) więc mogę być nie zawsze dostępna z racji tego, że mogę mieć w tym czasie sama zajęcia :)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Początkowo zwyczajnie pomagałam koleżankom w szkole z problemami jakie sprawiała im matematyka czy geografia. Poza tym będąc w II stopniu zgłosiła się do mnie dziewczynka z I stopnia, która poprosiła mnie o to, bym pomogła jej z kształceniem słuchu, które od zawsze sprawiało jej problem. W ten sposób właśnie rozpoczęła się moja przygoda z korepetycjami!

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Ostatnio najbardziej dumna jestem z uczennicy, która w poprzednie wakacje miała do zaliczenia egzamin poprawkowy z matematyki, zdała go na ocenę dobrą. Co więcej, w roku następującym po wakacjach czekał ją egzamin gimnazjalny, który zaliczyła na 50 %. Powiem wręcz, że pękałam z dumy po otrzymaniu od niej informacji o wyniku!

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Przede wszystkim cały czas się uczę, jestem bowiem studentką Politechniki Poznańskiej. Poza tym w zakresie przedmiotów muzycznych stale jeżdżę na warsztaty i konkursy jazzowe ale także muzyki klasycznej. Poza tym jestem osobą ciekawą i głodną wiedzy więc jeśli tylko zastanie mnie problem drążę go tak długo, aż wreszcie go rozwiążę ;)

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  W ciągu ostatniego roku przygotowałam dwie maturzystki do matury z matematyki na poziomie podstawowym, poza tym pomogłam uczennicy gimnazjum w napisaniu egzaminu poprawkowego z matematyki oraz w napisaniu egzaminu gimnazjalnego z matematyki czego efektem był wynik na poziomie 50% z egzaminu gimnazjalnego

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik nie jest wcale taki skomplikowany ;) Za każdą godzinę zegarową zajęć z matematyki na każdym poziomie ( podstawowym, gimnazjalnym czy licealnym - podstawowym i rozszerzonym), zajęć z geografii na wszystkich poziomach, czy zajęć z fletu i kształcenia słuchu na poziomie I i II stopnia oraz fortepianu na poziomie I stopnia biorę 35 zł

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Poradziłabym takiej osobie, żeby przemyślała tę decyzję. Aby wykonywać ten zawód należy być osobą cierpliwą, zdecydowaną oraz otwartą na propozycje uczniów. Trzeba wiedzieć, że jeśli uczeń przychodzi na lekcje to wcale nie znaczy, że on sam nie może mieć racji ; ) Uczeń też ma prawo głosu i prawo do dobrych rozwiązań!

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest to, że mam doświadczenie w pracy ale także w pracy nawet, gdy harmonogram jest bardzo napięty. Wynika to z faktu, że od zawsze uczęszczałam do dwóch szkół - do Szkoły Muzycznej oraz do szkoły powszechnej ( Podstawowej, gimnazjum oraz Liceum).

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Obecnie chciałabym doszkolić się w fizyce, aby mieć możliwość udzielania korepetycji również z zakresu tego przedmiotu. Poza tym myślę, że nie ma idealnej osoby i do zarówno korepetytor jak i uczeń to tylko człowiek, więc na pewno przyjemnie by było doszkolić się w zakresie cierpliwości nawet do samej siebie podczas własnej nauki ;)

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Świetnym pytaniem może być również to, czy korepetycje to czaso- i pracochłonne zajęcie? Otóż tak, jest to zajęcie, które wymaga wiele skupienia i pracy zarówno od ucznia jak i nauczyciela. Jeśli chodzi o czas to jest to również absorbujące zajęcie. Zarówno uczeń jak i nauczyciel musi poświęcić swój czas na lekcji ale także po zajęciach, aby przyswoić wiedzę, a nauczyciel, aby przygotować nowe zagadnienia na kolejną lekcję!

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Kolejnym pytaniem może być również to czy jest to zajęcie przyjemne? Otóż jest to sprawa indywidualna dla każdego korepetytora! Dla jednego to tylko praca nie sprawiająca przyjemności z racji tego, że jest to obowiązek i jedyna praca. A dla mnie natomiast jest to przyjemność i jednocześnie możliwość zarobienia. Przyjemność z możliwości kontaktu z ludźmi w różnym wieku oraz z faktu, że mogę komuś pomóc!