Adam

Adam

 • Przedmioty: Język angielski , Biologia , Chemia , Fizyka , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Biologia , Chemia , Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Biologia - Szkoła Wyższa
  Biologia , Chemia , Matematyka , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
 • Zajęcia prowadzę: Gdynia Śródmieście (z portem), Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 50 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Biologii !

Jestem absolwentem klasy biologiczno-chemicznej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni. Na maturze rozszerzonej z biologii uzyskałem wynik 90%. Posiadam również tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z biologii.

Oferuję rzetelne przygotowanie do sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomoc w przygotowywaniu referatów i prac domowych, jak i kursy konkursowe oraz rewizyjne przed egzaminem gimnazjalnym czy maturą. W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, szeroką gamę aktualnych materiałów w formie vademecum, atlasów, zbiorów zadań, osobiście przygotowanych fiszek oraz innych pomocy dydaktycznych. Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (dopuszczam opcję prowadzenia zajęć online jak również jestem zawsze dostępny na Facebooku, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też pytań absolutnie niecierpiących zwłoki.

Uważam się za osobę cierpliwą, pomysłową, towarzyską i komunikatywną. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji postawionych celów. Wierzę, że dostatecznie dobrze znam polski system edukacji i typowe problemy uczniów by być wstanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany. Przygotowany przeze mnie plan nauki ułatwia i przyśpiesza pracę.

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta.

Informacje dodatkowe:

Niższa cena podana w ogłoszeniu tyczy się zajęć prowadzonych na miejscu u mnie w domu, cena wyższa bierze pod uwagę możliwość dojazdu do ucznia.

Zajęcia u mnie, organizuje w Gdyni Śródmieściu, przy ulicy Świętojańskiej tuż przy Urzędzie Miasta.

Zapraszam raz jeszcze!
Adam Żuczek

Przedmioty: Język angielski · Biologia · Chemia · Fizyka · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Biologia · Chemia · Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Biologia · - Szkoła Wyższa
Biologia · Chemia · Matematyka · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…