Zlecenie ważne od 15 czerwiec 2017 10:39 do 15 sierpień 2017 10:39

Co jest do zrobienia?

Opis

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży edukacyjnej poszukuje osób do prowadzenia zajęć dodatkowych z matematyki na terenie Wilanowa. Oferta skierowana jest do: - nauczycieli matematyki (nauka dzieci i młodzieży do 18 roku życia), - nauczycieli nauczania początkowego - osób zainteresowanych nauczaniem podstaw matematyki (dzieci w wieku od 2 do 8 lat), które dotychczas nie prowadziły zajęć w szkole. Zajęcia odbywać się będą w Centrum Nauczania MathRiders w Wilanowie. Od przyszłych nauczycieli oczekujemy: - umiejętności dydaktycznych, - gruntownej wiedzy merytorycznej (w zależności od poziomu nauczania), - dużego zaangażowania w prowadzenie zajęć i dbania o ich atrakcyjny przebieg, - mobilności. W zamian oferujemy: - satysfakcjonującą pracę w ramach międzynarodowej grupy edukacyjnej Helen Doron, - dużą elastyczność godzin pracy, - indywidualne szkolenia, - pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć . Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o nadsyłanie CV Więcej informacji na temat naszej działalności jest dostępna pod adresem: (***) oraz (***)

Gdzie?

Warszawa Wilanów

Kiedy?

Oferta ważna od 15.06.2017 do 15.08.2017

Szukasz korepetytora?

• Dodaj w kilka sekund bezpłatne ogłoszenie
  • Poczekaj aż korepetytorzy się zgłosza
  • Wybierz najlepszego
Dalej »

Jesteś korepetytorem? Załóż profil »