witam, udzielam korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich poziomach nau

Adam

• Przedmioty: Język niemiecki - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Łódzki
  • Zajęcia prowadzę: Łódź Widzew, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu

witam,
udzielam korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich poziomach nauczania ( szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia, język ekonomiczny , korespondencja niemiecka).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, konsekwentnie ale i z poczuciem humoru staram się prowadzić zajęcia tak aby ucznia zachęcić do nauki tego języka:)

pozdrawiam, zapraszam

Adam

Przedmioty: Język niemiecki · - Liceum

zajmuję się zawodowo nauczaniem języka niemieckiego, pomagam w kontaktach handlowych, w wykonywaniu rozmów telefonicznych do krajów niemiecko języcznych, nauczam języka gospodarczego oraz pisania korespondencji.

Indywidualność, możliwość dopasowania tempa nauki do potrzeb i możliwości ucznia to chyba największe zalety zajęć indywidualnych. Kontakt i praca z ludźmi to moja pasja. Najbardziej cieszą jednak widoczne osiągnięcia moich uczniów, zdane certyfikaty, matury i konkursy.

• Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Oczywiście najtrudniejszy pierwszy krok, pierwsze zajęcia poznanie się. Staram się zawsze dogadać z uczniem, nie stwarzać sztucznych barier. Odważ się, napisz, zadzwoń, a resztę już ustalimy razem :)

• Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

Ważne jest, żeby w nauce języka być wytrwałym i systematycznym. Dlatego przemyśl, czy chcesz konsekwentnie uczyć się języka. Szkoda czasu i pieniędzy jeśli po kilku zajęciach planujesz przerwać naukę!!! i później zaczynać od nowa, w kółko to samo, bez postępu, bez sensu...... :)

• Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

Mam duże doświadczenie, Kontakt codzienny z Niemcami, Częste pobyty w krajach niemieckojęzycznych, Dostęp do aktualnych czasopism i gazet codziennych.

• Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

na zajęciach uczennica pyta : jak jest po niemiecku "dojarka". Myślę kombinuje po chwili powiedziałem . Jednak zaniepokojony pytaniem upewniam się : po co ci takie słówko, nie dyktowałem takich zdań. na to uczennica: no jest tu wyraźnie : pisze list do Jarka :)

• W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

przypadek. Spróbowałem zachęcony prośba mojej przyjaciółki :) Twierdziła, ze powinienem spróbować przekazać swoja wiedze innym , spróbowałem i tak już zostało.

• Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

Na co dzień mam kontakt z językiem niemieckim oraz szwajcarskim-niemieckim. Co miesięczne wyjazdy pozwalają mi na posługiwanie się " żywym, praktycznym " językiem.

• Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem bardzo cierpliwy, wymagający. Nauczam języka praktycznego a nie książkowego. Organizuję zajęcia i rodowitymi Niemcami tzn warsztaty językowe. Udostępniam uczniom prasę niemieckojęzyczną. Takie zajęcia są samą przyjemnością :)

• Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

Osobiście chciałbym podszkolić się w języku francuskim i hiszpańskim. Myślę również o zajęciach z psychologii, która jest moim hobby. Lubię się rozwijać, więc sądzę, że nowe wyzwania jeszcze się pojawią.