Pedagog Anglista ze specjalizacją Wczesna Edukacja

• Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Gdańsk
  • Zajęcia prowadzę: Gdańsk Przymorze Małe, Mogę dojechać w odległości 20 km
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu

Lekcje już od 15 - 25zł15min Informacje o cenniku w odpowiedziach na pytania.
Jestem nauczycielką z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego najmłodszych uczniów, nawet już 2,5 - 3 letnich, jak i starszych oraz nastoletnich. Nie ograniczam się do podręcznikowej formy nauczania, stosuje bardzo wiele metod klasycznych jak i własnego autorstwa. Jestem cierpliwa i wyrozumiała ale równocześnie wymagająca. W nauczaniu stosuje zabawę, naukę poprzez muzykę i taniec, w lekcje dla najmłodszych angażuje całą rodzinę. Starsze dzieci motywuję do nauki uwzględniając ich indywidualne predyspozycje i zamiłowania, przykładowo wspólne tłumaczenie ulubionych piosenek idoli, fragmentów książek w języku oryginału takich jak Harry Potter, Kroniki Narnii, Eragon i inne.
Przygotowanie do zawodu uzyskałam w trakcie studiów na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Pedagogika o specjalizacji Wczesna Edukacja z Językiem Angielskim, gdzie pobierałam nauki od lektorów British Council narodowości brytyjskiej Native Spiker na poziomie C2 - CPE.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Ostatnio asystowałam w pisaniu esejów studentce archeologii studiującej na UG. Od kilku lat uczę dziewczynkę, obecnie siedmioletnią, poprzez zabawy, wspólne oglądanie i późniejsze rozmowy na temat bajek animowanych, czytanie prostych słów i naukę pisania itp Rozpoczęła ona w tym roku pierwszą klasę szkoły podstawowej .W poprzednich latach przygotowywałam maturzystę do egzaminu dojrzałości, jego początkowy poziom znajomości języka wydawał się niski, jednak odkryłam, że w dużej mierze jego problemy wynikały z braku pewności siebie i dysleksji. Po kilku miesiącach indywidualnego podejścia do problemu i metod nauczania osiągnęliśmy wspólne bardzo dobry poziom, szczególnie w konwersacji. Mam też doświadczenie w pracy z grupą przedszkolną w wieku trzech, czterech i pięciu lat.

Tak samo jak wdzięczna jestem mojej pierwszej nauczycielce za nauczenie mnie czytania i pisania, tak i tej która wprowadziła mnie w świat języka angielskiego. Dzięki jego znajomości jestem w stanie poznać oryginały wybitnych dzieł, książek jak i filmów czy choćby seriali. Niestety tłumaczenia bardzo często pozostawiają wiele do życzenia. Cieszę się więc ogromnie, że posiadam umiejętność przekazania tego daru dzieciom i mam możliwość wprowadzenia ich w świat innych słów, innych myśli oraz dać im narzędzie, dzięki któremu nie tylko samodzielnie będą czerpać przyjemność z alternatywnych źródeł, niedostępnych dla osób nieznających języka, ale i też możliwość odkrywania świata na własna rękę poprzez podróże nie będące ograniczonymi barierą językową. W przyszłości te fundamenty języka mogą posłużyć moim uczniom do podjęcia nauki na zagranicznych uczelniach, znalezieniu pracy na zagranicznym rynku, czy też zostaniu tłumaczem przysięgłym. Ale przede wszystkim znajomość języka da im pewność siebie jakie wiele osób jest pozbawiona.

• Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

Mam długie doświadczenie w pracy i opiece nad małymi dziećmi. Jestem przede wszystkim pedagogiem, specjalizację zrobiłam w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym i jestem wyczulona na potrzeby najmłodszych uczniów. Jednakże mam również doświadczenie w nauczaniu nastoletnich i dorosłych osób, co sprawia, że jestem odpowiednim kandydatem na korepetytora dla każdej grupy wiekowej.

• Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

Podstawową stawką za moje usługi jest 60zł/h. Jest to godzina zegarowa. Nie zawsze jednak zajęcia trwają całą godzinę. Jest to szczególnie niewskazane w przypadku małych dzieci. w takich wypadkach dziele czas na bloki po 15 minut w zależności od możliwości skupienia uwagi przez dziecko oraz mojego wkładu w przygotowanie zajęć stawka za blok jest indywidualnie ustalana i waha się 15- 25zł/15min . Bloki takie mogą odbyć się po sobie oddzielone przerwą. Można też rozdzielić czas pomiędzy rodzeństwo.